Saulės numylėti Portugalijos Algarvės kurortai

Kelionės į Portugaliją yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta atostogų metu mėgautis saule, smėlėtais paplūdimiais ir gerai nusiteikusiais aplinkiniais. Portugalija žavi savo jaukia, šilta ir draugiška atmosfera. Kiekvienais metais vis daugiau keliautojų domisi šia šalimi, o ypač pačiu šilčiausiu jos regionu Algarve. Kelionės į Algarvės kurortus – tai atostogos, kurios šildo, vilioja ir palieka neišdildomus įspūdžius.

Poilsiauti į Portugaliją vyksta tiek poros, tiek šeimos. Čia paslaugų pasiūla itin gerai ištobulinta, todėl veiklų yra tiek tiems, kurie mėgsta ramų poilsį, tiek tiems, kurie atostogų metu stengiasi išbandyti daug įvairių veiklų ir aktyvių užsiėmimų. Jeigu planuojate įsimintinas atostogas Portugalijoje, siūlome pažvelgti kelis populiariausius Algarvės kurortus.

Populiarioji Albufeira

Tai prie vandenyno prisiglaudęs populiariausias Portugalijos kurortas, kuris kiekvienais metais sulaukia daugybės poilsiautojų. Kadaise tai buvo mažas žvejų miestelis, o šiandien – didžiausias Algarvės kurortas. Čia poilsiautojus pasitinka unikali romėnų laikus menanti architektūra, žydintys augalai ir akmenimis grįstos senamiesčio gatvelės. Kiekviena jų su savo istorija ir savo paslaptimis.

Tam, kad poilsis čia būtų patogus ir įsimintinas, kurortas siūlo įvairių pramogų pasirinkimą. Tai įvairiems keliautojams patinkantis kurortas, kadangi Albufeiroje galima ir pasimėgauti poilsiu, ir kaip reikiant pasilinksminti. Pavyzdžiui, senamiestyje galima jausti ramybę ir neskubant mėgautis kiekviena atostogų akimirka. O jeigu norisi ilsėtis aktyviai, turistų laukia pramogų zona Sao Joao, Aqualand vandens parkas, atrakcionų parkas Zoomarine ar iki ryto nemiegantis Montechoro rajonas.

Šeimyniškasis Alvoras

Tai puikus Algarvės kurortas, kurį pamėgusios šeimos, poilsiaujančios su vaikais. Kadaise Alvoras taip pat buvo nedidelis žvejų miestelis, todėl čia iki šiol gyvos žvejų tradicijos. Tai nedidelis, tačiau labai draugiškas poilsiautojams kurortas. Alvoras turistus pasitinka ne tik kokybišku aptarnavimu, bet ir įspūdinga savo istorija. Tai miestelis, kuriam teko išgyventi žemės drebėjimą. Apie tai iki šiol mena išlikę griuvėsiais. Apie tai daugiau galėsite sužinoti kelionės į Portugaliją metu.

Šiandien Alvoro yra turistų labai pamėgtas ir vertinamas kurortas, kuriame gausu pramogų. Dažnai sakoma, kad čia apsistoja tie poilsiautojai, kurie mėgsta pažinti šalį iš vidaus ir pamatyti tikrąjį jos veidą. Alvoras yra kažkas tarp šiuolaikinių kurortų ir istorinių miestelių. Čia rasite platų pramogų spektrą ir tuo pačiu galėsite labiau pažinti vietinius, taigi ir arčiau pažvelgti į portugalų kultūrą.

Smėlėtasis Lagos

Kalbėdami apie tai, kokie yra geriausi Portugalijos kurortai, turime paminėti ir Lagos miestą. Tai nedidelis, tačiau įspūdingas kurortas, kuriame verta apsilankyti tiems, kurie neįsivaizduoja atostogų be smėlėto paplūdimio ir deginimosi. Lagos išskirtinumas – aštuonis kilometrus besidriekiantis paplūdimys su baltu smėliu, patogiais gultais, paplūdimio vakarėliais ir aukšto lygio aptarnavimu.

Vilamoura – prabangiam poilsiui

Tai išskirtinio grožio privatus Algarvės kurortas, kuriame gausu pramogų turistams. Čia viskas pritaikyta poilsiui, o kokybė ir aptarnavimas – aukščiausio lygio. Manoma, kad tai vienas prabangiausių kurortų visoje Europoje. Todėl čia ilsisi net garsenybės.

Kelionės į Portugaliją metu Vilamoura kurortas turistus pasitinka moderniai įrengtais golfo aikštynais, teniso kortais, jodinėjimo centras, sporto arenomis. Vilamoura įsikūrusi prieplaukoje, todėl joje yra du paplūdimiai ir visa galybė įvairių vandens pramogų. Nuo plaukiojimo laivais iki nardymo ar būriavimo. O prieplaukoje turistų laukia platus kavinių, restoranų ir barų pasirinkimas. Čia galima paragauti šviežių jūros gėrybių ir pasimėgauti aukštos klasės aptarnavimu. Viskas tam, kad Jūsų atostogos Portugalijoje būtų nepriekaištingos.

    Siųsti užklausą