Portugališkoji dvasia – sielas virpinantis fado

Portugališkoji dvasia – sielas virpinantis fado

Kelionės į Portugaliją visuomet kupinos skonių, kvapų ir svaiginančių aromatų. Europos keliautojų ypač pamėgta Portugalija yra labai populiari kryptis įvairiais metų sezonais. Tačiau nuo Portugalijos neatsiejama ir čionykštė muzika. Kartą Portugalijoje apsilankę turistai nelieka abejingi Portugališkam fado. Tai vietinė muzika, kuri yra tikrasis šios šalies kultūros veidas. Mes savo keliautojams kiekvienos kelionės į Portugaliją metu pasirūpiname galimybe nemokamai padovanoti fado vakarą, nes tikime, kad be tikrojo fado Portugalijos pažinti tiesiog neįmanoma.

Gurmaniški Portugalijos skoniai

Gurmaniški Portugalijos skoniai

Po kelionės į Portugaliją, keliautojai prisipažįsta, jog ši šalis palieka neišdildomus įspūdžius. O Portugalijoje ragauto maisto skonis atmintyje išlieka dar ilgai. Keliautojų vis labiau atrandama Portugalija gali pasigirti savo gastronominėmis tradicijomis ir kultūra. Atostogų šioje šalyje metu mėgausitės kokybišku ir turtingu maistu, ragausite unikalaus portugališko vyno, Jus svaigins aromatingų likerių aromatas ir džiugins portugališkų desertų palaima. Portugalijos virtuvė – tai dar vienas šios šalies veidas.

Saulės numylėti Portugalijos Algarvės kurortai

Saulės numylėti Portugalijos Algarvės kurortai

Kelionės į Portugaliją yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta atostogų metu mėgautis saule, smėlėtais paplūdimiais ir gerai nusiteikusiais aplinkiniais. Portugalija žavi savo jaukia, šilta ir draugiška atmosfera. Kiekvienais metais vis daugiau keliautojų domisi šia šalimi, o ypač pačiu šilčiausiu jos regionu Algarve. Kelionės į Algarvės kurortus – tai atostogos, kurios šildo, vilioja ir palieka neišdildomus įspūdžius.